27
doskonałych apartamentów
4
kondygnacje
15
miejsc garażowych
34 - 115 m2
powierzchni mieszkań

Oryginalna architektura

Budynek przy ul. Kaliskiej 39 będzie wyjątkowym i niespotykanym do tej pory we Włocławku projektem architektonicznym. Oryginalną bryłę i nowoczesną fasadę podkreślą piękne wnęki okienne.

Oszczędność i nowoczesność

Apartamenty Oliwne to pierwszy budynek we Włocławku wyposażony w ogniwa fotowoltaiczne. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu zamieniającemu energię słoneczną na prąd lokatorzy budynku mogą liczyć na niskie koszty czynszu.

Budynek klasy premium

Wyjątkowość i klasę inwestycji podkreślać będą specjalnie zaprojektowane wystroje części wspólnych. Na parterze budynków lokatorów i gości witać będzie przestronny hol z żywym drzewem oliwnym. Na każdą z kondygnacji będzie można dostać się nowoczesną i szybką windą.

Przemyślane i funkcjonalne

Apartamenty oliwne to lokale mieszkalne o różnej powierzchni. Od kompaktowych kawalerek do przestronnych trzypokojowych mieszkań, które przypadną do gustu nawet bardzo wymagającym rodzinom. Każde z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanym układem funkcjonalnym.

Newsletter TI Investment

Zapisz się do naszego newslettera i od razu dowiaduj się o planowanych przez nas inwestycjach i rozpoczętej sprzedaży mieszkań.