Kim jesteśmy

Powstaliśmy dzięki zaufaniu, jakim klienci darzą od ponad 60 lat Tartak Izbica. Zebrane do tej pory doświadczenie pozwoliło nam powołać do życia nowy, unikalny na skalę województwa podmiot. Budujemy dla klientów ceniących jakość, estetykę i wysoki standard wykończenia.

Wiemy jak ważny jest komfort mieszkania. Wyszukujemy grunty w najlepszych dostępnych lokalizacjach. Budujemy kameralne obiekty doskonale wkomponowane w istniejącą zabudowę. Razem z naszymi klientami wyznaczamy rynkowe standardy.

Najlepsze lokalizacje we Włocławku

Doskonała lokalizacja to wyznacznik prestiżu każdej nieruchomości.
Dlatego budujemy pod najlepszymi adresami w mieście.

ul. Słowackiego

CENTRUM

ul. Stodólna

CENTRUM

Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce wyboru tylko wyjątkowych i drogich lokalizacji, realizowane przez nas budynki dają możliwość zamieszkania w prestiżowym miejscu i są doskonałą formą inwestycji kapitału.

Wysoki standard wykończenia części wspólnych budynków, niedostępny u innych deweloperów w regionie, gwarantuje utrzymanie wysokiej ceny mieszkań na rynku wtórnym.

Wyznaczamy standardy

Konsekwentnie działamy na rynku nieruchomości we Włocławku i całym województwie kujawsko-pomorskim. Wprowadzamy rozwiązania i standardy do tej pory nie obecne w budynkach konkurencji. Jesteśmy dumni, że możemy być liderem wśród deweloperów w regionie.

2016
2019
2020
2021
slowackiego-11-timeline
rezydencja-54-timeline
apartamenty-oliwne-timeline
zielone-tarasy-timeline

Dzięki Wam – naszym klientom, jesteśmy liderem w sprzedaży mieszkań na lokalnym rynku.

To Wy jesteście naszą siłą napędową, a my zawsze spełniamy złożone Wam obietnice.

Już wkrótce zaproponujemy Wam kolejne mieszkania klasy premium w doskonałej lokalizacji.

Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy!

zespół TI Investment